NEREDEN....
Lale Pastacılık Gıda Limited Şirketi ilk olarak 1972 Yılında Nazir Yıldırım ve Mustafa Yıldırım kardeşler tarafından Artvin'in şirin sahil ilçesi Arhavi'de Lale Pasta ve Pide Salonu olarak kurulmuştur. Nazir Yıldırım 1991 Yılına kadar ilçenin en gözde mekanı olan Lale Pastanesi'nde hizmetine devam etmiştir.

1991 Yılında Nazir Yıldırım Arhavi'deki Lale Pastanesini kardeşi Mustafa Yıldırım'a bırakmış ve Bursa'ya gelerek Altıparmak Caddesi Altıparmak Sokak'ta Lale Pastanesini kurmuştur.

Bir yıl kadar Bursa'da pastacılık yapan ve Lale Pastanesini işleten Nazir Yıldırım 1992 Yılında Bursadaki Lale Pastanesini Yeğeni Gazanfer Yıldırım'a devretmiş ve Arhavideki işinin başına dönmüştür.

Lale Pasta ve Pide Salonu halen Arhavide de hizmetlerine devam etmektedir.NEREYE....
Gazanfer Yıldırım 1992'de amcasından devraldığı Lale Pastanesi'ni 2008 yılında kadar aynı hizmet kalitesiyle getirmiştir.

2008 Yılında Lale Pastacılık Gıda Limited Şirketi adında bir şirket kurarak Pastanesini aynı adreste şirket statüsünde işletmeye karar vermiştir.

Bursa'da Lale Pastanesi Kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha kaliteli, daha lezzetli ürünler sunmuş ve halen aynı düşüncelerle ve aynı adreste hizmetlerine devam etmektedir.

Lale Pastacılık hizmetlerinde daha ileri gidebilmek için teknolojiyi de kullanmak gerektiği bilinciyle 2010 yıldında internet sitesini de hizmete açmıştır.

"Müşterilerimiz bizim için önemlidir. Lütfen Eleştiri ve önerilerinizi bize YAZIN..."


Lale Pastanesi 2010 © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım: Vizör Bilişim